Volkswagen Golf 7 2015

Në Shitje

No: 9614845430

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

141000 km

No: 9614845430

Volkswagen Golf 7 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

141000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/22/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km141000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Golf 7 2.0 TDI

Higline Viti 2015

Dizel 2.0

TDi Kw 110 /ps 150

Kilometrazhi 141000 te garantuara

Automatik

Kamera

Senzor parkimi

Pano

Ulset me ngrohje dhe ftohje

Dogana e paguar

Per mashum info 044540336

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00