Volkswagen Golf 7 2016

Në Shitje

No: 1160474953

€ 12,500.00

Prishtinë, Kosovo

160500 km

No: 1160474953

Volkswagen Golf 7 2016

Në shitje
€ 12,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

160500

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1000.0

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

116

Data4/25/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2016
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km160500
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1000.0
NgjyraHiri

Golf 7 1.0TSI

AUTOMATIK DSG

Viti 2016 85 kw

I doganuar

Vetura posedon butona ne timon navi kamer senzor parkingu tempomat klim lleda dy qelsa liber servisi 160.000 km t garantume

Per me shum info 049861777

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 12,500.00