Volkswagen Golf 7 2016

Në Shitje

No: 1671550860

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

129000 km

No: 1671550860

Volkswagen Golf 7 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

129000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/22/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km129000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Golf 7 2.0 Tdi DSG highline

Viti i prodhimit 2016

Kilometrazhi 129000 km te garantuara

Automatik

tiptronik DSG Panoram Klimatronik Bordkompjuter Esp Senzora

parkingu Distronik Tempomat Navigacion I Doganuar

Per ma shum info na kontaktoni nr 044540336

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00