Volkswagen Golf 7 2017

Në Shitje

No: 0592684361

€ 14,600.00

Prishtinë, Kosovo

130000 km

No: 0592684361

Volkswagen Golf 7 2017

Në shitje
€ 14,600.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

130000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1598

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/7/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km130000
Motorri (cc)1598
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKuqe
GarancionNo
Shkëmbimi

VW Golf VII 1.6 TDI FACELIFT 2017.

I Doganuar.

I Importuar nga Gjermania.

IM7 VW GOLF VII 1.6 FACELIFT BLUE MOTION TECHNOLOGY

* Viti i prodhimit 2017

* RADIO dhe TOUCHSCREEN

* Senzora Parkingu Para dhe Mrapa

* KLIMATRONIC

* Tempomat

* StarStop System

* Pasqyret me nxemje

* Bordkompjuter

* Timon lëkure multifunksionale (3 spokes) me dekor alumini

* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR

* Spoiler i pasmë në ngjyrë të trupit

* Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona, veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas

* ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme

* Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese

* Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme

* Shtresat e jashtme të pasqyrave dhe dorezat e derës në ngjyrë të trupit

* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë

* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme

* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”

* Airbag anësorë në ulëset e para

* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm

* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë

* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje

Autosalloni YLBERI

Nr tel 044 773 659 +383 45 859 839

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14,600.00