Volkswagen Golf 7 2017

Në Shitje

No: 3738178110

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

200000 km

No: 3738178110

Volkswagen Golf 7 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

200000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km200000
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

VW GOLF 7 Comfortline 1.6 TDI DSG 81kw - 110ps

Viti 28.03.2017

i ardhur nga Zvicra 

I Doganuar

Km 200.000 me liber te Garantuara 

Swiss Auto Froni  Prishtinë - Çagllavicë

Nr tel +383 43 788 178

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00