Volkswagen Golf 7 2018

Në Shitje

No: 9306124963

€ 17,800.00

Ferizaj, Kosovo

140000 km

No: 9306124963

Volkswagen Golf 7 2018

Në shitje
€ 17,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

140000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data5/16/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km140000
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraHiri

Golf 7,

1.6, Diesel,

Automatik, 11.2018

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 17,800.00