Volkswagen Golf 7 2019

Në Shitje

No: 1871954541

€ 19,800.00

Ferizaj, Kosovo

152000 km

No: 1871954541

Volkswagen Golf 7 2019

Në shitje
€ 19,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

152000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/16/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km152000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Golf 7.5,

2.0, Diesel,

Automatik, 2019

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 19,800.00