Volkswagen Golf 7 2019

Në Shitje

No: 2928698516

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

160000 km

No: 2928698516

Volkswagen Golf 7 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

160000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/1/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km160000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes

Golf 7 2.0 TDI Automatik

vetem me dogane.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00