Volkswagen Golf 7 2019

Në Shitje

No: 4503611451

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

150000 km

No: 4503611451

Volkswagen Golf 7 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

150000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/16/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km150000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

GOLF VII FACELIFT 2.0 TDI DSG

VITI: 2019

Km: 150.000

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00