Volkswagen Golf 7 2019

Në Shitje

No: 6331582108

€ 16,500.00

Prishtinë, Kosovo

197000 km

No: 6331582108

Volkswagen Golf 7 2019

Në shitje
€ 16,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

197000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1598

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/7/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km197000
Motorri (cc)1598
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionNo
Shkëmbimi

VW Golf VII 1.6 TDI FACELIFT 2019.

I Doganuar.

I Importuar nga Gjermania.

IM7

* Viti i prodhimit 2019

* Nxemje ne Karrika

* Pulla ne Vallon

* Senzora Para dhe Mrapa

* RADIO MAXI dhe TOUCHSCREEN

* KLIMATRONIC

* StarStop System

* Pasqyret me nxemje

* Bordkompjuter

* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR

* Spoiler i pasmë në ngjyrë të trupit

* 2 LED lexues para me krom dhe 2 mbrapa

* 2 dritat në këmbë përpara

* Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona, veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas

* ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme

* Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese

* Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme

* Sistemi me i ri i Navigacion me te gjitha Rruget e Regjistruara edhe Rruget e Kosoves

* Shtresat e jashtme të pasqyrave dhe dorezat e derës në ngjyrë të trupit

* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë

* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme

* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”

* Airbag anësorë në ulëset e para

* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm

* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë

* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje

Autosalloni YLBERI

Nr tel 044 773 659 +383 45 859 839

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 16,500.00