Volkswagen Golf 7 2019

Në Shitje

No: 7332980634

€ 14,800.00

Prishtinë, Kosovo

240000 km

No: 7332980634

Volkswagen Golf 7 2019

Në shitje
€ 14,800.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

240000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1598.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

85

Data4/26/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km240000
Fuqia (ps)85
Motorri (cc)1598.00
NgjyraHiri

Vw Golf 7.5 Advance BlueMotion 1.6 TDI (1,598 cm³ )

85 kW / 115 HP

Viti 2019

Automatik DSG, DISEL (EURO 6), klimatronik (klim dy zonale)

240,000 km te garantume, senzor parkingu, kamer, me liber te servisit me full histori, me te gjitha serviset e kryera

Ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike .

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14,800.00