Volkswagen Golf 7 2019

Në Shitje

No: 9773069154

€ 17,500.00

Ferizaj, Kosovo

170000 km

No: 9773069154

Volkswagen Golf 7 2019

Në shitje
€ 17,500.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

170000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data5/16/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km170000
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraHiri

Golf 7.5, 1.6, Diesel, Automatik, 11.2019

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 17,500.00