Volkswagen Golf 7 2020

Në Shitje

No: 0722154269

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

204815 km

No: 0722154269

Volkswagen Golf 7 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

204815

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data4/4/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km204815
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.00
NgjyraKuqe

VW GOLF VII 2.0TDI CLBMT - I sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 204815 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0TDI - 150 PS / 110 KW

Viti 09.05.2019 ~ Modeli 2020

***NEW MODEL***FULLË LED***

Disa nga karakteristikat e vetures janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik DSG

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Sistem të zgjedhjes së vozitjes sipas dëshirës; ~ ECO ~ NORMAL ~ SPORT ~ INDIVIDUAL ~

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Sistem te ulseve me ngohje dhe me masazhe

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00