Volkswagen Golf 7 2020

Në Shitje

No: 1996405331

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

30000 km

No: 1996405331

Volkswagen Golf 7 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

30000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/12/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km30000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.00
NgjyraHiri

Është shitur,

GOLF VIII 2.0TDI LIFE KM 30.000 110 KW / PS 150

V. PRODUCTION 2020

Auto Bibaj sh.p.k 

+383 (0)48 500 048 

autobibajshpk@hotmail.com 

Bibaj, Ferizaj, Kosovo.

#autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo #auto #vw

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00