Volkswagen Golf 7 2021

Në Shitje

No: 7336361585

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

58000 km

No: 7336361585

Volkswagen Golf 7 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

58000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data4/12/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km58000
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

GOLF VIII 2.0TDI R-LINE KM 58.000 KW 110/PS 150

V.PRODHIMIT 2021 Auto Bibaj sh.p.k 

+383 (0)48 500 048 

autobibajshpk@hotmail.com 

Bibaj, Ferizaj, Kosove¨.

#autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo #auto #vw

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00