Volkswagen Golf 7.5 2017

Në Shitje

No: 2040960884

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

137000 km

No: 2040960884

Volkswagen Golf 7.5 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

137000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/1/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7.5
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km137000
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Golf 7.5 1.6 TDI Automatik

KM: 137,000

KW: 85 PS: 115

Viti: 06/2017

Me dogan

+383 44 759 792

Magjistralja Ferizaj - Prishtinë (kilometri 5-të)

#autofaiku #golf7 #ferizaj #kosove

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00