Volkswagen Golf 7.5 2018

Në Shitje

No: 4845247905

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 4845247905

Volkswagen Golf 7.5 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/17/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7.5
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Vw Golf VII 7.5 1.6 TDI

Viti:2018

I Doganuar

Automatik

Tel:+383 49 73 99 99 +383 44 757 992

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00