Volkswagen Golf 7.5 2019

Në Shitje

No: 0625323277

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

110000 km

No: 0625323277

Volkswagen Golf 7.5 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

110000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7.5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km110000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

VW GOLF 7.5 FACELIFT

Viti 2018

1.6TDI MAN.

85KW

103K KM

Tel.045 495 555

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00