Volkswagen Golf 7.5 2019

Në Shitje

No: 5496629496

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 5496629496

Volkswagen Golf 7.5 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/17/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7.5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

GOLF 7.5 FACELIFT 2019 VETURA SAPO INPORTUAR NGA GJERMANIA ME DOGANË GJENDJE PERFEKTE ( ZERO INVESTIME) PER ME SHUMË SHIQONI FOTOT: KONTAKTI: +38344691298, +38349121897

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00