Volkswagen Golf 8 2020

Në Shitje

No: 1334659651

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

50000 km

No: 1334659651

Volkswagen Golf 8 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

50000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/17/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 8
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km50000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

GOLF 8 2.0 TDI DSG MODELI STYLE

VITI: 2020

Km: 50.000

Prejardhja Gjermani 

Nr tel+383 44 384 202

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00