Volkswagen Golf 8 2020

Në Shitje

No: 1627139408

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 1627139408

Volkswagen Golf 8 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/6/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 8
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

VW GOLF 8

2.0

TDI

DSG

MODELI STYLE MATRIX

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00