Volkswagen Golf 8 2020

Në Shitje

No: 3383540432

€ 28,700.00

Ferizaj, Kosovo

66000 km

No: 3383540432

Volkswagen Golf 8 2020

Në shitje
€ 28,700.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

66000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Hibrid

Fuqia (ps)

150

Data5/16/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 8
Viti2020
KarburantiHibrid
TransmisioniAutomatik
Km66000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1.5
NgjyraVerdhë

Golf 8,

1.5, Benzin, Hybrid,

2020, R-Line

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 28,700.00