Volkswagen Golf 8 2020

Në Shitje

No: 7852432507

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

56000 km

No: 7852432507

Volkswagen Golf 8 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

56000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/1/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 8
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km56000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Golf 8 2.0 TDI Automatik

KM: 56,000 KW: 110 PS:

150 Viti: 10/2020

Me dogan

+383 44 759 792

Magjistralja Ferizaj - Prishtinë (kilometri 5-të)

#autofaiku #golf8 #ferizaj #kosove

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00