Volkswagen Golf 8 2020

Në Shitje

No: 7858563032

€ 00.00

Obiliq, Kosovo

125469 km

No: 7858563032

Volkswagen Golf 8 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

125469

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/13/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 8
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km125469
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.00
NgjyraHiri

GOLF 8 2.0

TDI 2020

I DOGANAUR

AUTOMATIK

I DOGANUAR

MUNDSI BLERJE PERMES BKT Kosova FINANCIMI 100%

MUNDSI NDRRIMI https://www.facebook.com/Autosalloni.erdi MUN

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00