Volkswagen Golf 8 2021

Në Shitje

No: 1723361885

€ 00.00

Gjilanë, Kosovo

No: 1723361885

Volkswagen Golf 8 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjilanë, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/22/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 8
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.0
NgjyraZezë

VW Golf 8 Style

Kubikazha 2.0

Viti 2021

Kilometra 206.000

I garantuar per km dhe aksident

Mundesi e blerjes nepermjet bankes

Mundesi e shitjes pa dogan (IM7) export

 

049898313 044533222

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00