Volkswagen Golf 8 2022

Në Shitje

No: 8706948279

€ 33,500.00

Podujevë, Kosovo

124000 km

No: 8706948279

Volkswagen Golf 8 2022

Në shitje
€ 33,500.00

Vendndodhja

Podujevë, Kosovo

Km

124000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data3/4/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 8
Viti2022
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km124000
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.00
NgjyraHiri

VW GOLF 8 GTD

Sound System Fabrikisht

Viti: 2021

KM: 124000

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 33,500.00