Volkswagen Golf GTE 2017

Në Shitje

No: 3228097528

€ 22,000.00

Prishtinë, Kosovo

128000 km

No: 3228097528

Volkswagen Golf GTE 2017

Në shitje
€ 22,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

128000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1400.0

Karburanti

Hibrid

Fuqia (ps)

204

Data4/23/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf GTE
Viti2017
KarburantiHibrid
TransmisioniAutomatik
Km128000
Fuqia (ps)204
Motorri (cc)1400.0
NgjyraHiri

Golf 7 1.4TSI GTE Hybrid

Automatik

Viti 2017

I doganuar

Full opcion virtual

049861777

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 22,000.00