Volkswagen Golf GTE 2021

Në Shitje

No: 8318765849

€ 26,000.00

Prishtinë, Kosovo

25800 km

No: 8318765849

Volkswagen Golf GTE 2021

Në shitje
€ 26,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

25800

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1400.00

Karburanti

Hibrid

Fuqia (ps)

245

Data4/23/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf GTE
Viti2021
KarburantiHibrid
TransmisioniAutomatik
Km25800
Fuqia (ps)245
Motorri (cc)1400.00
NgjyraBardhë

GOLF 8 1.4TSI HYBRID

MODEL STYLE VITI 2021

AUTOMATIK

I DOGANUAR

VETURA POSEDON BUTONA NE TIMON

ULSET ME NXEMJE DHE FTOHJE

DY QELSA

HYBRID PLUG IN 50KM RANGE

25.320 KM T GARANTUME

FULL OPCION

049861777

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 26,000.00