Volkswagen Golf R 2018

Në Shitje

No: 6075557576

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

94000 km

No: 6075557576

Volkswagen Golf R 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

94000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/24/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf R
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km94000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraHiri

VOLKSWAGEN GOLF 7 R

4-MOTION

350PS

KILOMETRA: 94.000 

VITI: 2018

+383 44 434 315 +383 44 799 795

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00