Volkswagen Golf Sportsvan 2015

Në Shitje

No: 2970295911

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

210000 km

No: 2970295911

Volkswagen Golf Sportsvan 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

210000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/28/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf Sportsvan
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km210000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.6
NgjyraHiri

VW GOLF 7 1.6TDI DSG SPORTSVAN

V.Prodhimit 06/2015

KM/210.000

Financim 100% Kohëzgjatja 10 Vite

Procedurë e shpejtë vetëm 20 minuta Aplikimi bëhet në Auto Bibaj.

Auto Bibaj sh.p.k 

+383 (0)48 500 048 

autobibajshpk@hotmail.com 

Bibaj, Ferizaj, Kosove¨

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00