Volkswagen Passat 2013

Në Shitje

No: 3223138493

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 3223138493

Volkswagen Passat 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/17/2023
BrandVolkswagen
SerialPassat
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionYes
Shkëmbimi

PASSAT B7 2.0TDI 4 MOTION 177PS AUTOMATIC R-LINE 2013 PA DOGANË I POSA INPORTUAR FULL EXTRA KAMERA SENZORA PARKINGU PARA- MRAPA NAVIGATION KARRIKET ME NXEMJE LËKUR START STOP PARK ASSIST GJENDJE PREFEKTE KM TE GARATUARA LIBRA TE SERVISIT PER ME SHUMË SHIQO FOTOT: CONTACT: 0038349121897 0038344691298

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00