Volkswagen Passat B8 2016

Në Shitje

No: 2411216426

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

274000 km

No: 2411216426

Volkswagen Passat B8 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

274000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/13/2023
BrandVolkswagen
SerialPassat
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km274000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Passat B8 2.0L Diessel 150PS.

i Ardhur Nga Gjermania.

Me Dogan Te Paguar.

Viti;2016.

KM;274000 Te Garantuara.

Ndezja; START / STOP.

Timon Shum Funksional.

Automatik DSG F1.

Start/Stop System.

Navigationssystem.

Shpejtsit Ne Timon.

Klimatronik 4 Zonale.

Tempomat. Bluetooth.

Xenzor Shiut.

Karrikat Elektro Levizese + Nxemje.

Bord Kompjuterik.

Tach Original.

Pasqyret Levizese + Nxemje. etj etj

Kontrolli i presionit të gomave.

Pastrimi i dritave.

Automjet jo-pirja e duhanit.

 

Per Ma Shum Na Vizitoni Dhe Na Kontaktoni AutoWAF Wiber +38345290107 Tel; 044 941\415.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00