Volkswagen Passat 2017

Në Shitje

No: 5552219007

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

230400 km

No: 5552219007

Volkswagen Passat 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

230400

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/27/2023
BrandVolkswagen
SerialPassat
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km230400
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

I ardhur nga zvicrra,i doganuar,ne gjendje shume te mire,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra.

I prodhuar me 26.11.2017 model 2018 dhe i ka 230,000km te garantuara. Ekstra-R line,4motion,automatik,klimatronik para e mbas,ulset me nxemje,ulset sport-lekur,navigacion,kamera,komanda timon,ndrusin e shpejtesive ne timon,distronik,i njeh vijat e autostrades,sinjal ne pasqyre per kandin e vdekur,xhama te erresuara nga prodhusi,hapet mbyllet ndezet pa qels,dritat bi xenon,full lled para e mbas,dritat intelegjent,lleda ne interier,gepekun me rrym,fellne 19coll me goma te reja,dy qelsa etj.

Per me shume info.049677778 ose 049333888

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00