Volkswagen Passat 2017

Në Shitje

No: 7975558401

€ 00.00

Obiliq, Kosovo

198758 km

No: 7975558401

Volkswagen Passat 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

198758

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/20/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km198758
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.00
NgjyraZezë

PASSAT B8 2.0 TDI HIGHLINE

VITI 2017

I DOGANUAR DIGITAL

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00