Volkswagen Passat 2020

Në Shitje

No: 9663207313

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 9663207313

Volkswagen Passat 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/6/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

VW PASSAT 2.0 TDI

DSG

VITI 2020

MODELI ELEGANCE

FACELIFT

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00