Volkswagen Passat 2021

Në Shitje

No: 6545431067

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

153000 km

No: 6545431067

Volkswagen Passat 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

153000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/29/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km153000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

VW PASSAT B8 2.0TDI 2021 •FACELIFT•

CAMERA & Park Assist

KM : 153.000

Distronic Plus , Lane Assist , Front Assist

VITI I PRODHIMIT 2021

DIESEL - BlueMotion TECHNOLOGY

VETEM ME DOGANË TE PAGUAR 

 

049/550-888 

049/456-000 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00