Volkswagen Passat (all) 2018

Në Shitje

No: 8972768678

€ 21,000.00

Prishtinë, Kosovo

No: 8972768678

Volkswagen Passat (all) 2018

Në shitje
€ 21,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1968.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data4/24/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat (all)
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1968.0
NgjyraZezë
  • Rehatia

    Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

  • Ngasja

    Start/Stop, Shtatë-Shpejtësi, Drejtim i rrotave të boshtit të pasëm, Rregullim i timonit, Distancer, Cruise Control, Timon Lëkure

  • Aksesorë

    Dritare Elektrike, Kukë Terheqëse, Felga Alumini

VITI: 2018

KM 116.000 Kilometra të garantuara

E pa aksidentuar

E mirëmbajtur në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë )

Mundësi ndërrimi me veturë

048-660-691

049-340-444

Ju mirëpresim

Lokacioni : https://maps.app.goo.gl/3jRn9cVXGt6jzWAY6?g_st=ic

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 21,000.00