Volkswagen Passat B8 2018

Në Shitje

No: 9536121581

€ 22,950.00

Prizren, Kosovo

216813 km

No: 9536121581

Volkswagen Passat B8 2018

Në shitje
€ 22,950.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

216813

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/13/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat B8
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km216813
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Çmimi 22.950€

VW PASSAT B8

2.0 TDI

HIGLINE

DSG 4Motion

VITI:2018

KW:140

KM:216813

Tel: +383 (44) 504 054

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 22,950.00