Volkswagen Passat B8 2018

Në Shitje

No: 9731884496

€ 15,250.00

Prizren, Kosovo

202705 km

No: 9731884496

Volkswagen Passat B8 2018

Në shitje
€ 15,250.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

202705

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

202705.0

Karburanti

Diesel

Data3/12/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat B8
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km202705
Motorri (cc)202705.0
NgjyraBardhë

Çmimi 15.250€

VW Passat B8

2.0 TDI

DSG

VITI:2018

KM:202705

KW:110

Tel: +383 (44) 504 054

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,250.00