Volkswagen Passat B8 2019

Në Shitje

No: 4893457826

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

191621 km

No: 4893457826

Volkswagen Passat B8 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

191621

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/27/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat B8
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km191621
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.0
NgjyraKuqe

VW PASSAT B8 2.0TDI 4MOTION

- i sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga “Zvicera “

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 191621 • Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara Disa nga karakteristikat e veture¨s jane¨: Ccm: 2.0TDI - 190 PS / 140 KW Viti: 23.09.2019 ~ Modeli 2020 Disa nga karakteristikat e veturës janë: • Nde¨rruesi i shpejte¨sive: Automatik DSG • Drrita të Mjegulle¨s në pjesën para dhe mrapa • Sistem i ndezjes së veturës me anë te START/STOP • Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED • Sistem të zgjedhjes së vozitjes sipas dëshirës; - ECO - NORMAL - SPORT - INDIVIDUAL • Gjamat ©?olo®?™? të prodhuara nga prodhuesi • Fulle Asistime gjate vozitjes në vija të bardha • Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës • Vetura ka shpenzime minimale “4.3L/100Km” • Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon • Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat” • Senzora parkingu para dhe pas funksinal • Sistem të ulseve me ngrohje & me buton • Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth” • Sistem të senzorit të shiut funksional • Klimë multifunksionale & Digjitale Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”BKT”.

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:  Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00