Volkswagen Passat B8 2020

Në Shitje

No: 4832371506

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

122000 km

No: 4832371506

Volkswagen Passat B8 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

122000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/29/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat B8
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km122000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

VW PASSAT B8 2.0TDI 2020

•R LINE•

KM : 122.000

Lane Assist , Front Assist , Side Assist CAMERA & DISTRONIC PLUS

VITI I PRODHIMIT 2020

FACELIFT

DIESEL - BlueMotion TECHNOLOGY

VETEM ME DOGAN TE PAGUAR

 

049/550-888

049/456-000

Location - Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00