Volkswagen Passat CC 2013

Në Shitje

No: 7063631430

€ 15,700.00

Obiliq, Kosovo

240661 km

No: 7063631430

Volkswagen Passat CC 2013

Në shitje
€ 15,700.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

240661

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

1500

Data5/8/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat CC
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km240661
Fuqia (ps)1500
Motorri (cc)2000.00
NgjyraBardhë
  • Rehatia

    Pëlhurë / Lëkurë Ulëse, Ulëse Lëkure, Ulëse Pëlhure

  • Ngasja

    Start/Stop, Gjashtë-Shpejtësi, Shtatë-Shpejtësi, Drejtim i rrotave të boshtit të pasëm, Timon Druri, Cruise Control, Timon Lëkure, Timon Elektrik

  • Aksesorë

    Felga Alumini, Xham i Perparem / Panoram, Kukë Terheqëse

PASSAT CC

2.0 TDI

VITI 2014

I DOGANUAR

AUTOMATIK

HIGHLINE

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,700.00