Volkswagen Passat CC 2015

Në Shitje

No: 0420051830

€ 15,000.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 0420051830

Volkswagen Passat CC 2015

Në shitje
€ 15,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/6/2024
BrandVolkswagen
SerialPassat CC
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

VOLKSWAGEN PASSAT CC

2.0TDI

DSG

HIGHLINE

KILOMETRA:180.000

VITI: 2015

177PS

+383 44 434 315

+383 44 799 795

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,000.00