Volkswagen Passat Variant 2018

Në Shitje

No: 2405157302

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

290000 km

No: 2405157302

Volkswagen Passat Variant 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

290000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/24/2023
BrandVolkswagen
SerialPassat Variant
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km290000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Gjashtë-Shpejtësi, Shtatë-Shpejtësi, Rregullim i timonit, Timon Elektrik, Timon Lëkure, Start/Stop

 • Aksesorë

  Dritare Elektrike, Kapak Smart Deck, Felga Alumini, Kukë Terheqëse

 • Dukshmëria

  Dritat (Bi Xenon), Dritat (Mjegulle), Dritat (Xenon), Dritat (Halogen), Drita (Senzor nate), Dritat (LED)

 • Multimedia

  Telefon, Navigacion, Bluetooth, USB/AUX, AUX, Audio Sistem, DVD Player

VW Passat B8 2.0 TDI

Viti Prodhimit 2018

I Doganuar

Nr tel 044 668 518

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00