Volkswagen Polo 2013

Në Shitje

No: 9125818233

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 9125818233

Volkswagen Polo 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/17/2023
BrandVolkswagen
SerialPolo
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km0
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

SHITET VW POLO 1.6 TDI, 2013 ME DOGAN, SAPO INPORTUAR GJENDJE PERFEKTE PER ME SHUM SHIQO FOTOT: KONTAKTI: +38344691298, +38349121897

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00