Volkswagen Polo 2015

Në Shitje

No: 0080719235

€ 01.00

Prishtinë, Kosovo

2 km

No: 0080719235

Volkswagen Polo 2015

Në shitje
€ 01.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

2

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1422.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

75

Data6/17/2024
BrandVolkswagen
SerialPolo
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km2
Fuqia (ps)75
Motorri (cc)1422.0
NgjyraHiri

Vw Polo Lounge

1.4 TDI (1,422ccm)

Automatik DSG

55 kW / 75 HP

Model 2016

Disel

 

• Financim deri në 100% të vlerës së veturës

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 01.00