Volkswagen Polo 2015

Në Shitje

No: 3846563184

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

135000 km

No: 3846563184

Volkswagen Polo 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

135000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1400

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/17/2023
BrandVolkswagen
SerialPolo
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km135000
Motorri (cc)1400
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

VW POLO 1.4 TDI, 2015 KM: 135000, ME DOGAN SAPO INPORTUAR NGA GJERMANIA GJENDJE PERFEKTE ( ZERO INVESTIME) PËR MË SHUMË SHIQO FOTOT: KONTAKTI: +38344691298, +38349121897

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00