Volkswagen Polo 2015

Në Shitje

No: 8414801080

€ 8,500.00

Prishtinë, Kosovo

236800 km

No: 8414801080

Volkswagen Polo 2015

Në shitje
€ 8,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

236800

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1400.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

90

Data4/23/2024
BrandVolkswagen
SerialPolo
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km236800
Fuqia (ps)90
Motorri (cc)1400.0
NgjyraKafe

Polo 1.4TDI

BLUEMOTION

Viti 2015

I doganuar dhe regjistruar per her te par rks der 18.04.2025

Vetura posedon ulset me nxemje

Dy qelsa

Liber servisi me km te garantuara

Per me shum info 049861777

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 8,500.00