Volkswagen T-Roc 2019

Në Shitje

No: 9437828111

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 9437828111

Volkswagen T-Roc 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/16/2023
BrandVolkswagen
SerialT-Roc
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Volkswagen T-Roc 2.0 TDI 4 Motion DSG Style

VITI: 12/2019 140kW 190 Ps

Prejardhja Gjermani 

+383 44 384 202

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00