Volkswagen T6 Caravelle 2017

Në Shitje

No: 4222357428

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 4222357428

Volkswagen T6 Caravelle 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandVolkswagen
SerialT6 Caravelle
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

VW T6 R line Automatik DSG 4Motion

Viti 12.2017 Caravelle*

9 ULESE

Dogane Te Paguar

Nr tel 049994999

Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00